FILMY PROMOCYJNE

Produkujemy nowoczesne i dynamiczne filmy promocyjne, wykorzystujemy techniki zdjęciowe stosowane w filmach reklamowych. Pozwala to tworzyć nowoczesne filmy, które spełniają swoje cele. Posiadamy własne zaplecze techniczne przez co ceny mamy zdecydowanie niższe niż konkurencyjne firmy.

KREACJA, REALIZACJA, MONTAŻ, EMISJA
Filmy promocyjne prezentują firmy, produkty, przedsięwzięcia, regiony Polski, miasta, ośrodki rozrywkowe. Przekazujemy je w formie płyt DVD, Bluray oraz na we wszystkich formatach internetowych HD (Youtube, Vimeo, Flash). Wszystkie nasze filmy promocyjne wykonujemy w technice HD (1920x1080 px) Doskonała jakość obrazu, głęboko nasycone barwy, doskonałe  odwzorowanie detali - to wszystko powoduje, że produkcja filmów w HD jest dostępna dla wszystkich naszych Klientów.

FILMY PROMOCYJNE OFERTA

 1. Jesteśmy gotowi przygotować kreatywny scenriusz
 2. Kamery HD - rekomendujemy Caonon 5D MARKIII, Sony F3
 3. Posiadamy dodatkowe obiektywy
 4. Zapewniamy oddzielną rejestrację dźwięku
 5. Gwarantujemy doskonałe oświetlenie planu
 6. Posiadamy niezbędne dodatkowe urządzenia do realizacji
 7. Wykonujemy montaż wideo
  8. Jesteśmy gotowi przygotować animację filmową HD
 8. W naszym studio muzycznym przeprowadzamy udźwiękowienie
 9. Posiadamy specjalistę, który przeprowadzi proces koloringu
 10. Wykonujemy autoring materiałów do wybranych formatów
 11. Przygotujemy  pliki emisyjne zgodne z oczekiwaniami stacji telewizyjnych
                                Wykonujemy kompleksową obsługę filmów promocyjnych.


Filmy promocyjne
     przykładowe realizacje

FILMY PROMOCYJNE CENY

Chcąc zrealizować zlecenie dla Państwa na odpowiednim poziomie konieczne jest użycie sprzętu i zatrudnienie odpowiednich ludzi. Stąd też cena wyjściowa  za film promocyjny  nie może być określona bez dodatkowych informacji.  Wprzypadku filmów promocyjnych ceny są uzależnione od specyfiki zlecenia, Państwa oczekiwań, zaangażowanych osób w realizację (aktorów, statystów). Dlatego też proszę o kontakt z nami przygotujemy wycenę indywidualną. Staramy się być zawsze konkurencyjni. Dlatego też jeżeli uważacie że otrzymana oferta nie mieści się w Waszym budżecie - koniecznie spotkajmy się aby omówić szczegóły. Być może o czymś nie wiemy, a może dodaliśmy czegoś za dużo :). Zawsze chcemy z Wami rozmawiać.
Zapoznajcie się ze szczegółami produkcji filmów promocyjnych, możecie także przesłać nam przykładowy film, którym stanie się inspiracją Waszego filmu. Zapraszamy!

TOP